>
Новини

Cтажування з питань тваринництва “Le Nivot” у місті Лоперек

Співробітники Інституту свинарства і АПВ НААН ПЕРЕТЯТЬКО Лідія – провідний науковий співробітник лабораторії розведення та селекції свиней, кандидат сільськогосподарських наук та КОНКС Тетяна – науковий співробітник лабораторії наукових досліджень з питань інтелектуальної власності та маркетингу інновацій повернулися зі стажування з питань тваринництва, яке проходило у навчальному закладі “Le Nivot”, у місті Лоперек (Франція).

Детальніше...

З Днем науки!

Розширене засідання Вченої ради та трудового колективу

18 травня 2023 року відбулося розширене засідання Вченої ради та трудового колективу Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН з нагоди Дня науки. Директор Олександр ЦЕРЕНЮК привітав всіх зі святом та вручив Почесні грамоти від Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облвійськадміністрації науковим співробітникам: ЧЕРЕУТІ Юрію – в. о. зав. лабораторії інноваційних технологій та експериментальних тваринницьких об’єктів, кандидату сільськогосподарських наук, ІЛЬЧЕНКО Марії – вченому секретарю Інституту, кандидату сільськогосподарських наук, старшому досліднику, ВОВКУ Віталію – в. о. зав. лабораторії розведення та селекції свиней, кандидату сільськогосподарських наук, ЛОБЧЕНКО Світлані – в. о. зав. лабораторії годівлі, фізіології та здоров’я тварин, кандидату сільськогосподарських наук за багаторічну плідну працю та професіоналізм. Грамотами від Інституту свинарства і АПВ НААН  були нагороджені інші науковці.

Детальніше...

Загальні збори Відділення зоотехнії

27 квітня 2023 року відбулися загальні збори Відділення зоотехнії Національної академії аграрних наук України.

В.о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН, академік НААН Ібатуллін Ільдус Ібатуллович звітував «Про діяльність Відділення зоотехнії НААН за 2022 рік» та доповів План роботи Відділення зоотехнії НААН на 2023 рік. Після виступу Ібатуліна І.І. відбулося переобрання Бюро Відділення зоотехнії НААН.

Детальніше...

Ділові зустрічі з колективами Інституту свинарства

В рамках координації роботи наукових установ та дослідних господарств НААН 21 квітня 2023 року в ході візиту Академіка-секретаря Відділення зоотехнії Національної академії аграрних наук України Ібатулліна Ільдуса Ібатулловича було проведено ділові зустрічі з колективами Інституту свинарства і АПВ НААН та мережі його дослідних господарств (ДП ДГ «Степне» і ДП «ДГ ім. 9 Січня»). В ході зустрічей були обговорені питання науково-виробничого характеру, а саме: можливостей та якісного виконання запланованих на 2023 рік науково-дослідних робіт, своєчасного проведення весняно-польових робіт і забезпечення паливно-мастильними матеріалами та насінням, станом ведення посівної компанії в дослідних господарствах.

Детальніше...

Вічна та світла пам'ять

З глибокою скорботою повідомляємо, що 21 квітня 2023 року на 86-му році життя пішов у засвіти видатний вчений-селекціонер, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН, заслужений зоотехнік України — МИКОЛА ДАВИДОВИЧ БЕРЕЗОВСЬКИЙ.

Детальніше...

Науково-практична конференція

20 квітня 2023 р. вченими Інституту свинарства і АПВ НААН прийнято участь у ІІІ науково-практичній конференції «Науково-інноваційний розвиток агровиробництва як запорука продовольчої безпеки України: вчора, сьогодні, завтра». Перш за все, дякуюємо координаторам та організаторам заходу, а саме, Національній академії аграрних наук України, Національній сільськогосподарській бібліотеці, Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки, Інституту сільського господарства Північного сходу за надану можливість вербального спілкування, обміну знаннями, думками, досвідом.

Детальніше...

Вітання з Великоднем

Вебінар з підвищення кваліфікації

13 квітня 2023 року відбувся вебінар з підвищення кваліфікації викладацької майстерності "Flipped classroom". Лектор – професор Шведського університету сільськогосподарських наук Галія Замарацька.

Мета заходу - опанування методу "перевернутого класу" для покращення
освітнього середовища. Учасники - викладачі та аспіранти з різних університетів України: Національний університет біоресурсів та природокористування України, Полтавський державний аграрний університет та інші.

Детальніше...

Онлайн-зустріч Ради молодих учених

28 березня 2023 року відбулася зустріч-онлайн Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Проводилася зустріч з головами рад молодих вчених при центральних органах виконавчої влади, обласних, міських державних адміністраціях, Національній академії наук України, національних галузевих академіях наук, наукових центрах, ключових лабораторіях, закладах вищої освіти та наукових установах України.

Детальніше...

Онлайн засідання Спілки Рад молодих вчених

14 березня 2023 року молоді учені ІС і АПВ НААН прийняли участь в онлайн засіданні Спілки Рад молодих вчених.

Відкрив засідання Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ.

Обговорено наступні питання:

1. Нову стратегію діяльності Рад молодих учених (Олеся ВАЩУК).

Детальніше...