>
Новини

Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет конференції науково-педагогічних працівників та молодих науковців

7 червня 2024 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет конференція науково-педагогічних працівників та молодих науковців «Сучасні виклики та шляхи покращення технології виробництва продукції тваринництва». Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Одеський державний аграрний університет та Навчально-науковий інститут біотехнологій та аквакультури.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція “ONE WORLD – ONE HEALTH”

5 червня 2024 року на завершенні дводенної 1 Міжнародної науково- практичної конференції “ONE WORLD – ONE HEALTH” “Один світ – одне здоров’я” від Інституту свинарства і АПВ НААН на секції № 2: “Здоров'я тварин, добробут і тваринництво, орієнтоване на зміни клімату” виступив з доповіддю “Поліморфізм ESR1, PRLR та VRTN генів у миргородській породі свиней” в.о. завідувача лабораторії генетики Артем САЄНКО. 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція “ONE WORLD – ONE HEALTH”

4 червня 2024 року розпочато роботу 1 Міжнародної науково-практичної конференції “ONE WORLD – ONE HEALTH” (ОДИН СВІТ – ОДНЕ ЗДОРОВ’Я). Захід організовано Поморським університетом в Слупську (Польща).

Детальніше...

Науково-методичний семінар «Використання методичних підходів у маркер-асоційованій селекції»

 30 травня 2024 року в Інституті свинарства і АПВ НААН відбувся науково-методичний семінар на тему: «Використання методичних підходів у маркер-асоційованій селекції».

Детальніше...

Планова зустріч з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

28 травня 2024 року в Інституті свинарства і АПВ НААН була проведена зустріч директора Інституту Олександра ЦЕРЕНЮКА та в.о. вченого секретаря Тетяни КОНКС із представниками Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка декана факультету природничих наук та менеджменту Сергія НОВОПИСЬМЕННОГО, завідувачки кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Марини ДЯЧЕНКО-БОГУН, в.о. завідувачки кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Тетяни ДЕРЕВ’ЯНКО щодо обговорення подальшої співпраці між установами. 

Детальніше...

Патент на корисну модель “Енергоощадна безвідходна система виробництва органічної свинини”

Вітаємо з отриманням даного патенту авторів: Іванова В. О., Почерняєва К. Ф., Онищенка А. О., Маслова В. І., Лимаря В. О. Бажаємо вам творчого натхнення та подальших успіхів.

Система виробництва органічної свинини, що передбачає утримання відгодівельного молодняку на глибокій солом’яній підстилці в капітальному приміщенні з закритим вигульним майданчиком з цілорічним забезпеченням їх сухим і гідропонним кормом, який періодично подається на кормовий стіл завдяки переміщенню ланцюгового транспортера із теплиці у свинарник, а сухий корм подається із бункера на припіднятий кормовий майданчик і містить біогазовий реактор, майданчики для отримання вермипродукції і приміщення для виробництва кормової добавки, яка відрізняється тим, що сухий і гідропонний корми, а саме пророщене зерно з проростками довжиною 4-5 мм, подають на загальний кормовий майданчик, але в різні самогодівниці, причому, гідропонний корм виробляється в спеціальних реакторах і подають тваринам в початковій стадії у вигляді добре пророщеного зерна. .

З днем науки в Україні

Збори трудового колективу

16 травня 2024 року відбулися збори трудового колективу Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН приурочене до Дня науки-2024 в Україні. Директор Олександр ЦЕРЕНЮК привітав всіх із професійним святом та вручив Почесні грамоти науковцям від Національної академії аграрних наук України та Інституту свинарства і АПВ НААН. Також з вітальним словом виступив в.о. заступника директора з наукової роботи Андрій ОНИЩЕНКО. 

Детальніше...

З Великоднем

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 З 15 квітня по 26 квітня 2024 р. співробітники лабораторії наукових досліджень з питань інтелектуальної власності та маркетингу інновацій Інституту свинарства і АПВ НААН пройшли навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації бібліотечних працівників аграрних закладів вищої освіти I-IV р. а. МОН та науково-дослідних установ НААН у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН.

Детальніше...

Загальні збори Відділення зоотехнії НААН

23 квітня 2024 року відбулися загальні збори Відділення зоотехнії Національної академії агарних наук України. На порядку денному академік- секретар Відділення зоотехнії НААН Ільдус ІБАТУЛЛІН прозвітував “Про діяльність Відділення зоотехнії НААН за 2023 рік” та План роботи Відділення зоотехнії НААН на 2024 рік. Члени-академії звітували про науково-педагогічну і громадську діяльність.

Детальніше...