>
Новини

З Днем працівників сільського господарства

Збори трудового колективу Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН з нагоди Дня працівників сільського господарства.

16 листопада 2023 року відбулися збори трудового колективу Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Детальніше...

Засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 30 «Кліматично-адаптивне та органічне тваринництво»

7 листопада 2023 року відбулось засідання Координаційно-методичної ради з виконання завдання ПНД 30 “Система організаційно-технологічних рішень з адаптації тварин до зміни клімату за виробництва продукції тваринництва.

Детальніше...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АПВ НААН

3 листопада 2023 р. в Інституті свинарства і АПВ НААН відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та спеціалістів «ІНТЕГРАЦІЯ НАУКОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСТІР» у форматі Zoom.

Детальніше...

Запрошення на міжнародну науково-практичну конференцію

 

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція науково-педагогічних працівників та молодих науковців «ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ВИКОРИСТАННЯ СВИНЕЙ В СИСТЕМІ «ГЕНОТИП × СЕРЕДОВИЩЕ»

26–27 жовтня 2023 року співробітники Інституту свинарства і АПВ НААН Олександр ЦЕРЕНЮК, Сергій СМИСЛОВ, Ірина БАНЬКОВСЬКА, Людмила ГРИШИНА, Лідія ПЕРЕТЯТЬКО, Андрій ОНИЩЕНКО, Олександр АКІМОВ, Тетяна КОНКС, Віталій ВОВК взяли участь у Всеукраїнській науково- практичній конференції науково-педагогічних працівників та молодих науковців «ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ВИКОРИСТАННЯ СВИНЕЙ В СИСТЕМІ «ГЕНОТИП × СЕРЕДОВИЩЕ», що присвячена світлій пам’яті та проводиться з нагоди 90-річчя від дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Агапової Євгенії Михайлівни, яка відбулася на базі Одеського державного аграрного університету.

Детальніше...

Співпраця Інституту свинарства і АПВ НААН та ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини».

11 жовтня 2023 р. в Інституті свинарства і АПВ НААН відбулася зустріч ініціативних груп на чолі з керівництвом Інституту свинарства і АПВ НААН та Національним науковим центром «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини».

Детальніше...

Співпраця

Інститутом свинарства і АПВ НААН укладено договір про співпрацю з Університетом природничих наук у м. Любліні (Польща) для:

– здійснення спільних наукових досліджень;
– співпраці в напрямі науково-освітнього процесу;
– обміном досвідом;
– публікації наукових праць у періодичних виданнях установ та обміном посібниками і підручниками;
– організації спільних наукових конференцій та семінарів, проведення наукових консультацій.

Детальніше...

КОЛЕКТИВ ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АПВ НААН ВІТАЄ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА І З ПОКРОВОЮ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

   Ми пишаємося вами, вашою сміливістю та витривалістю. Ви наші герої, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє.

Нехай Покров Пресвятої Богородиці, її опіка та милосердна любов перебувають з нашими захисниками та всім українським народом!
Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам та якнайшвидшого настання миру в нашій вільній країні.

Співпраця Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН та Кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

19 вересня 2023 р. відбулася онлайн-зустріч ініціативних груп Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН та Кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Тема зустрічі: «Розвиток біоінформатики в Україні та проведення спільних досліджень за цим напрямком».

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та спеціалістів

Шановні колеги, запрошуємо Вас прийняти участь у

Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та спеціалістів

«ІНТЕГРАЦІЯ НАУКОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ

ТВАРИННИЦТВА В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСТІР»

яка відбудеться  03 листопада 2023 року о 10.00 годині (за київським часом)

Запрошення

Посвідчення