>
Новини

Визначення ГМО та їх похідних

При замовлені від 10 зразків на виявлення ГМО діє знижка 5%, від 20 зразків 10%

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

22 вересня 2022 року науковці Інституту свинарства і АПВ НААН прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Селекційні аспекти збереження та поліпшення генофонду тварин України».

На конференції були представлені наступні доповіді:

- “Новітні селекційно-генетичні методи та їх використання у племенній роботі в свинарстві” та “Особливості введення селекційно-племінної роботи в свинарстві під час військового стану”. (Церенюк О. М., доктор с.-г. наук, доцент, директор Інституту);

Детальніше...

Семінар-навчання

16 вересня 2022 року відбувся семінар-навчання з працівниками ДП «ДГ «ім. 9 Січня»» який проводили співробітники Інституту свинарства і АПВ НААН.

В семінарі взяли участь співробітники господарства: головний зоотехнік Година Руслан Володимирович, Волошин Сергій Миколайович – головний ветлікар, Волошин Юлія Михайлівна – зоотехнік-селекціонер, Ткаліч В’ячеслав Анатолійович – технік штучного осіменіння.

Детальніше...

Засідання Вченої ради

15 вересня 2022 року відбулося засідання Вченої ради, на якому було розглянуто наступні питання:

1) Про обрання складу Вченої ради Інституту на період 2022-2025 рр.
2) Заслуховування заключних звітів аспірантів.
3) Заслуховування заключних звітів докторантів.

Розпочав засідання директор Олександр Церенюк та повідомив, що з діючим статутом Інституту Вчена рада обирається терміном на три роки. Останній раз вона обиралась 28 серпня 2019 року. Каденція діючої Вченої ради закінчується 24 вересня 2022 року.

Детальніше...

Президія Національної академії аграрних наук України

На Президії Національної академії аграрних наук України 14 вересня 2022 року директор Інституту свинарства і АПВ доктор с.-г. наук Церенюк Олександр Миколайович зробив доповідь “Наукове забезпечення виробництва продукції свинарства в сучасних умовах". В доповіді було висвітлено питання історії зародження свинарства в Україні, сучасний його стан, наукові наробки Інституту, напрями подальших наукових досліджень в свинарстві. В обговоренні приняли участь завідувач кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві Національного університету біоресурсів і природокористування України, д. с.-г. н., професор Лихач Вадим Ярославович; професор кафедри технології кормів і годівлі тварин Сумського національного аграрного університету, д.с.-г.н., професор Повод Микола Григорович; керівник департаменту тваринництва ТОВ «Агропрайм Холдинг» Маслов Віктор Іванович. Президія Національної академії аграрних наук України прийняла відповідну Постанову.

 

Детальніше...

Патенти на корисну модель

Отримання патентів є одним із важливих показників наукової діяльності Інституту свинарства і АПВ НААН. Вітаємо авторів з отриманням патентів на корисну модель: Іванова В.О., Волощука В.М., Церенюка О.М., Смислова С.Ю., Панченка В.В., Бірту Г.О., Онищенка А.О., Засуху Л.В., Бургу Ю.Г. Бажаємо успіхів та нових здобутків!

Вітаємо вас з Днем Незалежності!

У 1991 році наша Україна стала незалежною. Це пам'ятний день для кожного українця. Це день, коли мрія про вільну, незалежну країну стала реальністю.

Вітаємо вас з Днем державного прапора та Днем Незалежності України! Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, гармонії, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваша праця та добрі справи примножать славу рідної України. Зі святом!

Насіння високих репродукцій

День української державності

Вітаємо із головним державним святом - Днем української державності, яке святкується вперше у цьому році. Це важлива дата для всіх українців. Бажаємо всім миру, перемоги, успіхів та процвітання нашої держави.

Надання якісних послуг

Анонімне опитування

Шановні науковці! Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує, взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» (https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6).

Детальніше...

Засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 30 «Кліматично – адаптивне та органічне тваринництво»

07 липня 2022 р. в Інституті свинарства і АПВ НААН відбулося on-line засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 30 «Кліматично – адаптивне та органічне тваринництво».

Детальніше...