>
Новини

Cвинокомплекс ТОВ «Трансджейнт 8»

В листопаді 2022 року група науковців Інституту свинарства і АПВ НААН у складі докторів с.-г. наук Березовського М. Д., Почерняєва К. Ф. та кандидата с.-г. наук Акімова О. В. відвідали свинокомплекс ТОВ «Трансджейнт 8» у с. Валява, Корсунь-Шевченківського району Черкаської області з метою проведення бонітування свиней. Було оцінено за екстер’єром 260 голів свиноматок основного стада та ремонтний молодняк. Опрацьовані сертифікати племінних свідоцтв та документація з племінного обліку тварин.

Детальніше...

Вічна та світла пам'ять

Вебінари з підвищення кваліфікації

З 4 жовтня по 15 листопада 2022 р. співробітники Інституту свинарства і АПВ НААН прийняли участь у безкоштовному курсі вебінарів з підвищення кваліфікації «ТРАНСФОРМАЦІЯ НАУКИ В БІЗНЕС: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ», який організувала ДНУ “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації” (УкрІНТЕІ).

Детальніше...

День працівника сільського господарства

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання та побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника сільського господарства!

Бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків!

Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток, благополуччя, мир і спокій, а в серці кожного – щастя, радість та впевненість у завтрашньому дні! Нехай усі дні Вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою, адміністрація ІСв і АПВ НААН

Збірник матеріалів конференції «РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Шановні колеги,

зі збірником матеріалів міжнародної інтернет-конференції

«РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА

В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

яка відбулась 04 листопада 2022 року, можна ознайомитися за даним посиланням

Засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 30 «Кліматично – адаптивне та органічне тваринництво»

10 листопада 2022 р. в Інституті свинарства і АПВ НААН відбулося online засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 30 «Кліматично – адаптивне та органічне тваринництво».

Відкрив засідання директор Інституту Церенюк Олександр Миколайович, керівник програми, доктор сільськогосподарських наук, доцент.

  

Детальніше...

Міжнародна інтернет-конференція «РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

04 листопада 2022 року в Інституті свинарства і АПВ НААН відбулася міжнародна інтернет-конференція «РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» у форматі Zoom. В її роботі взяли участь: учені, викладачі, аспіранти науково-дослідних інститутів і ВНЗ, спеціалісти провідних господарств з України, Польщі та Молдови.

Детальніше...

Cерія вебінарів Web of Science та Scopus

Співробітниками Інституту свинарства і АПВ прийнято участь у серії вебінарів від компаній-власників міжнародних баз даних Web of Science та Scopus.

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція

21 жовтня 2022 р. науковці Інституту свинарства і АПВ НААН прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Науково-інноваційний розвиток агровиробництва як запорука продовольчої безпеки України: вчора, сьогодні, завтра", організовану Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою НААН.

Основними тематичними напрямами роботи конференції були:

1. Теоретико-методологічні засади інноваційного розвитку агропромислового комплексу України.

Детальніше...

Cемінар-навчання зі співробітниками ДП «ДГ «Степне»

19 жовтня 2022 року відбувся семінар-навчання зі співробітниками ДП «ДГ «Степне». У семінарі прийняли активну участь працівники господарства: Коломієць Марина Михайлівна – головний зоотехнік, Шило Тетяна Федорівна – завідуюча СТФ, Омелянчук Людмила Дмитрівна – бригадир СТФ, Білик Людмила Григорівна – зоотехнік-селекціонер.

Були розглянуті актуальні проблеми в галузі свинарства, зокрема:

- «Оцінка та контроль кондицій тіла свиноматок» (доповідач: доктор с.-г. наук, професор, член-кореспондент НААН Березовський Микола Давидович);

Детальніше...

Патент "Енергоощадна безвідходна система виробництва органічної свинини"

Вітаємо з отриманням патенту на корисну модель «Енергоощадна безвідходна система виробництва органічної свинини» авторів Іванова В. О., Волощука В. М., Засуху Л. В., Почерняєва К. Ф., Семенова С. О., Григоренка В. Л., Онищенка А. О.

Енергоощадна система виробництва органічної свинини включає утримання тварин цілорічно в свинарниках на солом’яній підстилці з вигульними майданчиками і годівлею концентрованими і частково грубими кормами. Система містить комплекс взаємно пов’язаних пристосувань для безвідходного енергозберігаючого виробництва органічної свинини, до складу якої входить свинарник для відлученого і відгодівельного молодняку з глибокою солом’яною підстилкою, прозорими підвісними рухомими шторами, самогодівницею і автонапувалкою, вигульними майданчиками, теплицею для цілорічного виробництва гідропонного корму, який подається з неї кільцевим скребковим транспортером на кормові столи, розміщені по периметру біля стін і відгороджені від тварин ґратчастими перегородками. Додатково містить приміщення для виробництва біогазу, вермипродукції і кормових добавок із гумінових речовин. Бажаємо натхнення на нові наукові звершення!

Зі святами!

14 жовтня в Україні відзначають одразу три важливі свята: День Українського козацтва, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані.

Детальніше...