>

День поля

19 червня 2025 року на базі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова та Державного підприємства «Дослідного господарства «Степне» Інституту свинарства і АПВ НААН в Полтавському районі в с. Степне було проведено День поля. 

Із вступним словом виступили: 

- Олег ПАЛІЙ, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації; 

 - Олександр ЦЕРЕНЮК, директор Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН;

- Михайло СОКИРКО, директор Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М. І. Вавилова; 

 

- Володимир ГАНГУР, завідувач кафедри рослинництва Полтавського державного аграрного університету. 

Присутні на заході оглянули ділянки ранніх зернових культур з різними технологіями обробітку ґрунту, рівнів використання добрив та засобів захисту рослин і насіння.  

Учасники мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом з провідними спеціалістами, науковцями та селекціонерами. 

 Також під час відкриття Дня поля були презентовані наукові розробки Інституту свинарства і АПВ НААН та крафтова продукція з миргородської свинини.