>

Планова зустріч з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

28 травня 2024 року в Інституті свинарства і АПВ НААН була проведена зустріч директора Інституту Олександра ЦЕРЕНЮКА та в.о. вченого секретаря Тетяни КОНКС із представниками Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка декана факультету природничих наук та менеджменту Сергія НОВОПИСЬМЕННОГО, завідувачки кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Марини ДЯЧЕНКО-БОГУН, в.о. завідувачки кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Тетяни ДЕРЕВ’ЯНКО щодо обговорення подальшої співпраці між установами. 

Також було проведено ознайомчу екскурсію по лабораторіям годівлі, фізіології та здоров’я тварин і генетики Інституту свинарства і АПВ НААН

для студентів 1, 2 та 3-х курсів разом із викладачами Тетяною ШКУРКОЮ та Вікторією РОКОТЯНСЬКОЮ кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. 

Світлана ЛОБЧЕНКО, в. о. завідувачки лабораторії годівлі, фізіології та здоров’я тварин ознайомила коротко з історією становлення та розвитку лабораторії, методами роботи та напрямами досліджень з питань фізіології, годівлі та здоров’я свиней. Розповіла про роботу, що пов’язана із визначенням якості кормів, м’яса і сала. 

Артем САЄНКО, в.о. завідувач лабораторії генетики ознайомив студентів із роботою лабораторії та напрямами її діяльності. Показав обладнання на якому проводяться дослідження та принцип його дії. На прикладах результатів ДНК-типування за різними типами генів обґрунтував практичне використання подібних досліджень