>

Засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 30 «Кліматично-адаптивне та органічне тваринництво»

7 листопада 2023 року відбулось засідання Координаційно-методичної ради з виконання завдання ПНД 30 “Система організаційно-технологічних рішень з адаптації тварин до зміни клімату за виробництва продукції тваринництва.

Відкрив засідання директор Інституту Олександр ЦЕРЕНЮК, керівник програми, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Зі звітною інформацією про результати проведених досліджень з ПНД 30 за 2023 рік виступили керівники та відповідальні виконавці завдань: Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції (Галина БРАТКОВСЬКА), Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН (Микола НЕБИЛИЦЯ та Ігор ЛУЧИН), Інституту сільського господарства Північного Сходу (Олександр БОРДУН), Державної дослідної станції птахівництва (Олена РЯБІНІНА) та Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН (Людмила ГРИШИНА, Олександр АКІМОВ, Ірина БАНЬКОВСЬКА, Володимир ІВАНОВ, Сергій ЗІНОВ’ЄВ).Зі звітною інформацією про результати проведених досліджень з ПНД 30 за 2023 рік виступили керівники та відповідальні виконавці завдань:Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції (Галина БРАТКОВСЬКА),

Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН (Микола НЕБИЛИЦЯ та Ігор ЛУЧИН), Інституту сільського господарства Північного Сходу (Олександр БОРДУН), Державної дослідної станції птахівництва (Олена РЯБІНІНА) та Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН (Людмила ГРИШИНА, Олександр АКІМОВ, Ірина БАНЬКОВСЬКА, Володимир ІВАНОВ, Сергій ЗІНОВ’ЄВ).

Робота всіх виконавців завдань ПНД 30 була оцінена позитивно. Усі звіти схвалені. Ірина БАНЬКОВСЬКА – доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, головний науковий співробітник лабораторії годівлі, фізіології та здоров’я тварин виступила з науковою доповіддю на тему «Обґрунтування та реалізація науково-методичних підходів щодо виробництва якісного національного продукту свинарства». На засіданні було затверджено персональний склад координаційно–методичної ради на 2024 рік та плану роботи КМР на І півріччя 2024 року.