>

Співпраця Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН та Кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

19 вересня 2023 р. відбулася онлайн-зустріч ініціативних груп Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН та Кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Тема зустрічі: «Розвиток біоінформатики в Україні та проведення спільних досліджень за цим напрямком».

Під час зустрічі було заслухано доповідь співробітників лабораторії генетики Інституту про сучасний стан та перспективи розвитку біоінформатики в Україні та обговорено питання необхідності спільної роботи спеціалістів у сферах біології та інформаційних технологій під час проведення біоінформаційних досліджень.

За результатами зустрічі було погоджено ключові аспекти по координації творчої співпраці Інституту свинарства і АПВ НААН та Кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та узгоджено проведення подальших спільних наукових досліджень.