>

Засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 31 “Генетика, збереження та відтворення біоресурсів у тваринництві”

13 липня 2023 р. відбулося on-line засідання координаційно-методичної ради з виконання завдань ПНД 31 “Генетика, збереження та відтворення біоресурсів у тваринництві” в Інституті розведення і генетики тварин імені М. В. Зубця НААН. Були заслухані звіти керівників завдань та відповідальних виконавців про результати проведених досліджень за I-ше півріччя 2023 року.

Від Інституту виступив директор Олександр ЦЕРЕНЮК з доповіддю на тему: «Сучасний стан робіт з відновлення поголів’я свиней миргородської породи в Україні», а також керівники та відповідальні співвиконавці завдань: провідний науковий співробітник Костянтин ПОЧЕРНЯЄВ, старший науковий співробітник Артем САЄНКО, молодший науковий співробітник Микита ПЕКА, провідний науковий співробітник Сергій ЗІНОВЄВ, в. о. зав. лабораторії годівлі, фізіології та здоров’я тварин Світлана ЛОБЧЕНКО. Усі звіти отримали позитивні оцінки та були затверджені одноголосно.