>

Cтажування з питань тваринництва “Le Nivot” у місті Лоперек

Співробітники Інституту свинарства і АПВ НААН ПЕРЕТЯТЬКО Лідія – провідний науковий співробітник лабораторії розведення та селекції свиней, кандидат сільськогосподарських наук та КОНКС Тетяна – науковий співробітник лабораторії наукових досліджень з питань інтелектуальної власності та маркетингу інновацій повернулися зі стажування з питань тваринництва, яке проходило у навчальному закладі “Le Nivot”, у місті Лоперек (Франція).

За час проходження стажування ними було засвоєно курс лекцій з технологій виробництва продукції тваринництва: свинарства, вівчарства, молочного скотарства, кормовиробництва. Пройдено курс практичних занять з елементами ветеринарії на фермі з розведення свиней, на якій утримується 280 гібридних свиноматок “YOUNA”.

Приймали участь у практичних заняттях на фермі з розведення овець (стрижка, обрізка копит, приймання окоту, годівля).

На фермі молочного скотарства (норманська порода) ознайомились з технологією виробництва молока (опанували доїльну установку DeLaval). Також безпосередньо з їхньою участю було організовано заготівлю сінажу із багаторічних трав.

Науковці Інституту здобули нові знання та обмінялися досвідом з іноземними колегами. По завершенню отримали сертифікати про проходження стажування.