>

Загальні збори Відділення зоотехнії

27 квітня 2023 року відбулися загальні збори Відділення зоотехнії Національної академії аграрних наук України.

В.о. академіка-секретаря Відділення зоотехнії НААН, академік НААН Ібатуллін Ільдус Ібатуллович звітував «Про діяльність Відділення зоотехнії НААН за 2022 рік» та доповів План роботи Відділення зоотехнії НААН на 2023 рік. Після виступу Ібатуліна І.І. відбулося переобрання Бюро Відділення зоотехнії НААН.

Про свою науково-педагогічну і громадську діяльність за останні 3 роки звітували дійсні члени Академії: академіки НААН Ладика Володимир Іванович – ректор Сумського НАУ, Сахацький Микола Іванович – завідувач кафедри біології тварин НУБіПУ та члени-кореспонденти НААН Волощук Василь Михайлович – радник дирекції Інституту свинарства і АПВ НААН, Федорук Ростислав Степанович – головний науковий співробітник Інституту біології тварин НААН.

Директор Інституту свинарства і АПВ НААН України, доктор с.-г. наук Церенюк Олександр Миколайович на засіданні загальних зборів Відділення зоотехнії презентував «Програму відновлення миргородської породи свиней в Україні на 2023-2025 роки». В своїй доповіді він розкрив історію створення породи; план подальшого її відродження, збереження та використання; етапи проведення робіт; механізм і фінансове забезпечення виконання Програми. Програму було затверджено до виконання.