>

Ділові зустрічі з колективами Інституту свинарства

В рамках координації роботи наукових установ та дослідних господарств НААН 21 квітня 2023 року в ході візиту Академіка-секретаря Відділення зоотехнії Національної академії аграрних наук України Ібатулліна Ільдуса Ібатулловича було проведено ділові зустрічі з колективами Інституту свинарства і АПВ НААН та мережі його дослідних господарств (ДП ДГ «Степне» і ДП «ДГ ім. 9 Січня»). В ході зустрічей були обговорені питання науково-виробничого характеру, а саме: можливостей та якісного виконання запланованих на 2023 рік науково-дослідних робіт, своєчасного проведення весняно-польових робіт і забезпечення паливно-мастильними матеріалами та насінням, станом ведення посівної компанії в дослідних господарствах.

Особливу увагу було приділено обговоренню питання «Програми відновлення миргородської породи свиней в Україні» з визначенням стратегії відродження і подальшого збереження та використання миргородської породи свиней; поетапного виконання Програми; призначенням відповідальних виконавців; окресленням шляхів реалізації комплексу необхідних для цього заходів.

В кінці проведеної зустрічі Ібатуллін І.І. вручив заступнику директора з наукової роботи Інституту свинарства і АПВ НААН Смислову Сергію Юрійовичу Почесну відзнаку НААН за плідну науково-виробничу працю, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя з дня народження (рішення Президії Національної академії аграрних наук №5 від 19.04.2023 р.).