>

Науково-практична конференція

20 квітня 2023 р. вченими Інституту свинарства і АПВ НААН прийнято участь у ІІІ науково-практичній конференції «Науково-інноваційний розвиток агровиробництва як запорука продовольчої безпеки України: вчора, сьогодні, завтра». Перш за все, дякуюємо координаторам та організаторам заходу, а саме, Національній академії аграрних наук України, Національній сільськогосподарській бібліотеці, Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки, Інституту сільського господарства Північного сходу за надану можливість вербального спілкування, обміну знаннями, думками, досвідом.

Учасниками конференції – провідними науковцями, спеціалістами, практиками, аспірантами, докторантами в галузі агровиробництва було проаналізовано досягнуте та запропоновано шляхи вирішення проблем вітчизняного сільського господарства, пов’язаних з сучасними реаліями, викликами і змінами. Не менш цікавими були доповіді історичної спрямованості щодо розвитку вітчизняної аграрної науки в Україні, що доповнюють ґрунтовні історико-культурні знання недослідженими до цього часу фактами, подіями, явищами, забутими іменами видатних українських учених, а також відомостями щодо діяльності вишів та науково-дослідних інституцій аграрної галузі.

Резюмуючи сьогоднішню подію треба наголосити на важливості та необхідності проведення подібних заходів в майбутньому, бо зусилля спільноти спрямоване на розроблення теоретико-методологічних та практичних засад інноваційного розвитку АПК України, дієвого механізму трансферу інновацій є вкрай актуальними для країни.

Матеріали конференції за посиланням: https://dnsgb.com.ua/.../iii-vseukrainska-naukovo.../