Хламідіози тварин
Тип видання: Монографія
Рік видання: 2012
Автор: Ксьонз І. М.
Хламідіози тварин : монографія / Ксьонз Ігор Миколайович. – Полтава: Оріяна, 2012. – 318 с.
ISBN 978-966-8250-91-0
Коротка інформація: У даній роботі зібрані і систематизовані сучасні дані щодо історії вивчення хламідійних інфекцій, таксономічного положення та біологічних властивостей збудника епідеміологічного значення хламідіозів зоонозної природи, епізоотології, патогенезу і патоморфології, клінічних проявів цієї інфекції у різних видів тварин і птахів.
Представлені результати багаторічних власних досліджень автора та його бачення стосовно різних аспектів цього досить складного зооантропонозу, зокрема, питань діагностики та заходів боротьби і профілактики.
Видання розраховане на науковців, а також викладачів і студентів аграрних закладів освіти III-IV рівнів акредитації зі спеціальності “Ветеринарна медицина” та практичних фахівців ветеринарної медицини.