Корінний Сергій Миколайович

Народився 20 лютого 1973 року в м. Полтава. В 1990 році закінчив середню школу № 10 м. Полтави.

1991-1996 роки навчався в Полтавському державному педагогічному інституті ім. В.Г. Короленка на природничому факультеті.

1996-1999 рр. працював вчителем біології та хімії в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Солониця, Козельщинського району, Полтавської області.

1999 р. поступив до аспірантури інституту свинарства, яку закінчив в 2002 році. В цьому ж році прийнятий на посаду старшого лаборанта.

2002-2007 рр. працював головним спеціалістом з охорони праці інституту свинарства ім. О.В. Квасницького НААН.

2007-2008 рр. молодший науковий співробітник відділу розведення і генетики інституту свинарства ім. О.В. Квасницького НААН.

2008-2011 рр. науковий співробітник відділу розведення і генетики інституту свинарства ім. О.В. Квасницького НААН.

З 2011 р. по цей час старший науковий співробітник лабораторії генетики Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

1999 р. поступив до аспірантури інституту свинарства УААН, за спеціальністю «Розведення і селекція тварин», яку закінчив в 2002 році.

В 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Популяційно-генетична характеристика великої білої породи свиней за різними типами молекулярно-генетичних маркерів».

Корінний Сергій Миколайович має досвід роботи з різними техніками та методами молекулярно-генетичного аналізу: імуногенетичного аналізу (групи крові), ПЛР-ПДРФ, мікросателітний аналіз, RAPD, ISSR, різні методи виділення ДНК і електрофорез в натавних і денатуруючих умовах програмами для популяційного аналізу, а саме: BIOSYS, GenAlEx, Tree, PHYLIP, MEGA-4, Fast-PCR, GELSTAT та інші. За роки роботи в лабораторії генетики працював з різними організмами, з яких тварини: свині свійські, свині дикі, людина, лось, олень благородний, бджола медоносна, сомик канальний та рослини: томат, капуста, арабідопсис, морква, соя, кукурудза і різними мікроорганізмами (бактеріями та вірусами).

Сергій Миколайович Корінний є автором більш як 35 публікацій.