Конкурс на зайняття посади

 

   Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Інституту свинарства i агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України (36013, Полтавська обл., м. Полтава, Шведська могила, б. 1).
   У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є (фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.
   Строк подання заяв - два місяці з дня опублікування оголошення Академією. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:
   1. заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента HAAH, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України «Пpo наукову i науково-технічну діяльність»;
   2. особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3x4 см);
   3. автобіографію;
   4. копії документів про вищу ocвіту , науковий ступінь та вчене звання;

   5. довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядкy проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);

   6. довідку про наявність або відсутність судимості;

   7. інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

   8. копію паспорта, засвідчену пpетендентом;
   9. копію трудової книжки;
   10. письмову згоду на обробку персональних даних;

   11. декларацію як кандидата на посаду за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання кopyпцiï» (роздруковану з сайту НАЗК).
Кoпiï документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником aбo нотаріально).
Відповідальність за не достовірність документів несе претендент.
   У разi подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі не подання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.
   Документи надсилати на адресу: м. Київ-10, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України, або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   У разi не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.

 

Телефон для довідок : (044) 521-92-91