Ксьонз І. М.

Хламідіози тварин : монографія / Ксьонз Ігор Миколайович. - Полтава : Оріяна, 2012. - 318 с.

ISBN 978-966-8250-91-0

У даній роботі зібрані і систематизовані сучасні дані щодо історії вивчення хламідійних інфекцій, таксономічного положення та біологічних властивостей збудника, епідеміологічного значення хламідіозів зоонозної природи, епізоотології, патогенезу і патоморфології, клінічних проявів цієї інфекції у різних видів тварин і птахів. Представлені результати багаторічних власних досліджень автора та його бачення стосовно різних аспектів цього досить складного зооантропонозу, зокрема, питань діагностики та заходів боротьби і профілактики.

Видання розраховане на науковців, а також викладачів і студентів аграрних закладів освіти III-IV рівнів акредитації зі спеціальності «Ветеринарна медицина» та практичних фахівців ветеринарної медицини.

 

З питань придбання
•1. Телефони: 52-74-19, 52-74-24, факс (0532) 52-74-19 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. @ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  – контактна інформація  збірника “СВИНАРСТВО”
•2. Електронна адреса бібліотеки:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.