Ксьонз І. М.

Діагностика та заходи профілактики і боротьби з хламідіозами сільськогосподарських тварин : [посібник] / І. М. Ксьонз, В. М. Юхно. - Полтава : ПДАА, 2009. - 128 с.

ISBN 978-966-2088-26-7

 

У посібнику узагальнені та систематизовані дані про збудників хламідійних ін­фекцій, клініко-епізоотичні особливості прояву інфекції у сільськогосподарських тва­рин, методи лабораторної діагностики, лікування та заходи боротьби і профілактики із даним зооантропонозом.

Представлені рекомендації щодо діагностики, лікування, боротьби і профілакти­ки з хламідіозами сільськогосподарських тварин.

Посібник розрахований на практичних фахівців ветеринарної медицини, співро­бітників лабораторій ветеринарної медицини, тваринників, а також викладачів і студен­тів аграрних закладів освіти III-IV рівнів акредитації зі спеціальності «Ветеринарна ме­дицина».

 

З питань придбання
Телефони: 52-74-19, 52-74-24
факс (0532) 52-74-19
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  – контактна інформація збірника “СВИНАРСТВО”
Електронна адреса бібліотеки:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.