Волощук В.М.

Теоретичне обґрунтування і створення конкурентоспромож­них технологій виробництва свинини [Текст]: монографія / Воло­щук В.М.; [ІСв і АПВ НААН]. - Полтава: ТОВ “Фірма “Техсервіс”, 2012.-350 с.

ISBN 978-966-8892-83-7

 

Розглянуто технології виробництва свинини, типи забудов приміщень, техноло­гічне обладнання для утримання і годівлі свиней. Велику увагу приділено розробці проектно-технологічних і об'ємно-планувальних рішень нових свиноферм і комп­лексів. Обґрунтовані і розроблені принципи та проектно-технологічні рішення для реконструкції різних типів свиноферм. Розглянуто етологічні особливості свиней та можливість використання їх у практичному свинарстві. Удосконалено мікроклімат приміщень свиноферм і комплексів. Показана продуктивність сучасних генотипів за­рубіжної і вітчизняної селекції свиней в умовах різних технологій.

Для викладачів та студентів біолого-технологічних факультетів аграрних закладів освіти Ш-І? рівнів акредитації.

 

З питань придбання
Телефони: 52-74-19, 52-74-24
факс (0532) 52-74-19
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  – контактна інформація збірника “СВИНАРСТВО”
Електронна адреса бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.