ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

 

 

 

4 жовтня 2019 року на базі Полтавської сільськогосподарської дослідної станції імені М. І. Вавилова Інституту свинарства і АПВ НААН України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію присвячену 135-ї річниці від дня заснування Полтавського дослідного поля. “Від історії до сучасності”

В її роботі взяли участь представники наукових і навчальних закладів, а також керівники і фахівці провідних агроформувань з Полтави, Харкова, Дніпра, Волині та відповідних областей.

Відкрив конференцію і вів її директор Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М. І. Вавилова (ПДСГДС) А. В. Кохан.

Від імені Президії Національної академії аграрних наук України учасників конференції тепло привітав практично з ювілейною датою станції доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН. Заслужений працівник сільського господарства України, директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, засновник і керівник Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН В. А. Вергунов.

Учасники конференції відвідали поновленний музей станції, а також посадили чергове пам’ятне дерево.