Візит Першого Віце-Президента НААН М. В. Гладія

 

 

 

        4 грудня 2018 року з робочим візитом відвідав Інститут свинарства і АПВ НААН віце-президент НААН Михайло Васильович Гладій.

 

      В ході візиту ознайомився з історією створення та розвитку Інституту,  роботою його експериментальної бази, обладнанням для проведення наукових досліджень лабораторії генетики, фізіології та технології виробництва продукції свинарства.

 

       М.В. Гладій провів зустріч з колективом Інституту де було піднято складні питання подальшої наукової роботи в умовах обмеженого фінансування установи, наголошено на необхідності придбання нового обладнання для проведення лабораторних досліджень. Особливу увагу приділено поліпшенню наукового кадрового потенціалу Інституту через залучення до навчання в аспірантурі здібних молодих випускників вищих навчальних закладів та необхідності продовження підвищення наукової кваліфікації у докторантурі.

 

 

      При зустрічі з директорами дослідних господарств Інституту свинарства і АПВ було зазначено високу їх роль у фінансовій підтримці проведення наукових досліджень Інституту та приділено увагу допомозі науковців дослідним господарсвтам з притань наукового супроводу їх господарської діяльності.