Колектив авторів (редколегія: В. Волощук, С. Смислов, О. Сагло) 20 січня 2021 року нагороджено Дипломом II ступеня в обласному конкурсі “Краща книга Полтавщини 2020” за книгу “Селекційно-технологічний центр свинарства: до 90-річчя від дня заснування Інституту свинарства і АПВ НААН України”.

  

  Tематична екскурсія в музеї інституту 

  22 вересня 2020 року відбулася тематична екскурсія в музеї інституту з нагоди дня міста Полтави на тему: «Освітні традиції на території вулиці Шведській Могилі», яка присвячена невідомій історії Шведської Могили та навчальних і наукових закладів,  які розташовані зараз на цій вулиці. Провів дану екскурсію старший науковий співробітник інституту, кандидат біологічних наук Сагло О. Ф.

  На даній екскурсії були інформаційні повідомлення про:

- тісний зв'язок між історією, освітою, релігією та музейною справою;
- історію виникнення першої школи на Шведській Могилі;
- діяльність Олександро-Миколаївської трикласної церковно-вчительської школи в будівлі якої нині функціонує сучасний Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН та згадано багато інших цікавих сторінок минулого й сучасного буття.

 

 

   Колектив Інституту свинарства і АПВ НААН щиро вітає доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААН, завідувача лабораторії екологічного контролю техногенних викидів об’єктів тваринництва Інституту свинарства і АПВ НААН

ЖУКОРСЬКОГО ОСТАПА МИРОСЛАВОВИЧА

із присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч  науки і техніки України». Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку та злагоди, а також реалізації усіх Ваших задумів і планів.

 

 

 

       КОЛЕКТИВ ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АПВ НААН ЩИРО ВІТАЄ НАУКОВЦІВ  З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ! БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ, НЕВИЧЕРПНОЇ ЕНЕРГІЇ, НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ЩЕДРИХ УЖИНКІВ НА БЕЗМЕЖНІЙ НИВІ НАУКИ!

         ХАЙ ЗАВЖДИ ВАС СУПРОВОДЖУЄ НАТХНЕННЯ!

 

 

27 лютого 2020 року на факультеті «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» Полтавської державної аграрної академії відбулася міжвузівська науково – практична конференція «Інноваційні методи біотехнології відтворення сільськогосподарських тварин», присвячена 80-річчю академіка В.Ф. Коваленка.

 

 

Детальніше:Конференція 27 лютого 2020 р.