Міжнародна науково-практична конференція

«Сучасний стан та шляхи інтенсифікації галузі свинарства в країнах СНД» (21–23 серпня 2014 року).

До початку роботи конференції Інститут підготував і видав черговий міжвідомчий тематичний науковий збірник «Свинарство», до якого ввійшли доповіді та статті науковців України, Білорусі та Російської Федерації (загалом 65 публікацій).

У резолюції конференції вказано на необхідність активізувати обмін інформацією між науковими закладами та провідними виробничими підприємствами країн учасниць конференції. Тематикою наукових програм, як зазначено в резолюції, слід передбачити розширення досліджень з пошуку ефективних, а також об’єктивних методів оцінки свиней і забезпечити подальший пошук шляхів підвищення матеріальної зацікавленості племгосподарств вирощувати високоцінний молодняк для покращення продуктивності товарного свинарства.

Робота конференції була висвітлена на місцевому телебаченні, а також у друкованих засобах масової інформації та в мережі інтернет.

Чергову ХХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію з питань свинарства вирішено провести на території Республіки Білорусь у наступному році.