«EuroTier-2012»

З 13 по 15 листопада 2012 року делегація Інституту свинарства і АПВ НААН відвідала міжнародну спеціалізовану виставку «EuroTier-2012» в місті Ганновер (Германія), що була організована Німецьким сільськогосподарським товариством  з технології утримання тварин та менеджменту в тваринництві DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft) .

Фахівці інституту ознайомилися з сучасними новинками технологічного обладнання, генетики, засобів виробництва та сервісних послуг для професійного тваринництва. Особливу увагу викликали інновації станкового обладнання та засобів роздачі кормів для свиней різних виробничих груп, техніки кондиціонування та екологічної безпеки тварин, технологічного забезпечення утилізації твердого та рідкого гною, систем і засобів відтворення стада, виробництва, зберігання та оцінки якості  кормів, біоенергетики та децентралізованого енергозабезпечення, систем інформаційного забезпечення галузі свинарства.

Укладено творчі угоди про співпрацю між Інститутом свинарства і АПВ та іноземними фірмами-виробниками технологічного обладнання для галузі свинарства.