Конкурс на право укладання договору

Конкурс на право укладання договору оренди державного майна

Організація, що проводить конкурс: Інститут свинарства і АПВ НААН.

 

Склад майна: Побутове нежитлове приміщення, будівля Д-1, інв..№ 10311023 площею 44,1 м2, за адресою: 36013, м. Полтава, вул. Шведська Могила 1,

1.Основні умови конкурсу: використання об’єкта ‑ під складські потреби, термін дії договору: до 3 років з пролонгацією; страхування орендного майна на користь орендодавця; заборона суборенди, приватизації та переходу права власності на орендоване майно третім особам; погодження з орендодавцем внесення змін до складу орендованого майна; відшкодування витрат орендодавця на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг орендарю (в т. ч. плата за землю); проведення ремонту орендованого майна за власний рахунок; дотримання вимог експлуатації та створення безпечних умов праці. Послуги оцінювача-рецензента Звіту про оцінку, витрати, пов’язані з публікацією в місцевій пресі, оплачує переможець конкурсу; переможець конкурсу зобов’язаний укласти договір оренди протягом двох тижнів з моменту повідомлення йому про визнання його переможцем конкурсу.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання умов конкурсу.

Учасник конкурсу подає такі документи:

Юридична особа: заяву про участь в конкурсі, проект договору оренди (пропозиція), подається в конверті з написом “На конкурс", запечатаному печаткою учасника конкурсу; посвідчення повноважень представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; відомості про фінансовий стан учасника конкурсу з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованості; довідку від учасника про відсутність процедури його банкрутства.

Фізична особа: заяву про участь в конкурсі; проект договору оренди (пропозиція) подається в конверті з написом “На конкурс", запечатаному печаткою учасника конкурсу; копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу; свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності; декларацію про доходи за поточний період.

Заяви про участь в конкурсі та пакети документів приймаються за адресою:36013, м. Полтава, вул. Шведська Могила,1, кінцевий термін подання за 2 робочих дні до проведення конкурсу, який відбудеться через 20 календарних днів з дати цієї публікації за адресою: м. Полтава, вул. шведська Могила, 1, тел. (0532) 67-34-19. Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.