Вибори директора Інституту

Вибори директора Інституту свинарства і АПВ 4 листопада 2016 року

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» №848-VIII від 26.11.2015 та Постанови Президії Національної академії аграрних наук України «Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника державної наукової установи НААН» від 24.02.2016 р. (Протокол №3) наказом НААН №146 від 10.08.2016 року оголошено конкурс на зайняття посади директора Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН.

Конкурсною комісією НААН, згідно з Протоколом №9 Конкурсної комісії від 18 жовтня 2016 року з проведення конкурсу на посаду керівників наукових установ НААН до участі у конкурсі на посаду директора Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН допущено наступного кандидата: 

1. Волощука Василя Михайловича.

Збори колективу наукових працівників та вибори директора Інституту свинарства пройшли 4 листопада 2016 року. 

На Зборах були присутні представники Національної академії аграрних наук - віце-президент НААН Бащенко М.І., заступник академіка-секретаря НААН Жукорський О.М., начальник відділу кадрів НААН Шевцова О.Л. 

В обговоренні кандидатури на посаду директора - доктора сільськогосподарських наук, професора Волощука В.М. активну участь прийняли співробітники інституту. Виступили: академік НААН Рибалко В.П., член-кореспондент НААН Березовський М.Д., доктори наук Гришина Л.П., Ксьонз І.М., Подобед Л.І., Іванов В.О., директор дослідного господарства "Степне" Сокирко П.Г., кандидати наук Семенов С.О., Сагло О.Ф., Денисюк П.В.

Виступаючі науковці та працівники дослідних господарств відзначили великий обʼєм роботи виконаний Волощуком В.М. за період керівництва ним колективом, зокрема, підкреслювалася значна робота по реорганізації структури інституту, реконструкції головного корпусу та лабораторій, значний ріст спецфонду, а також впровадження по всій Україні за його майже 40 науковими проектами технологічних розробок по реконструкції та будівництву малих, середніх та крупних свинокомплексів, відзначено також його заслуги в підготовці наукових кадрів: кандидатів та докторів наук.

За результатами таємного голосування більшістю голосів пройшла кандидатура Волощука Василя Михайловича.

 

Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН України

вул. Шведська Могила, 1, м. Полтава, 36013

Тел. Приймальна: (0532) 67-34-19

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.