Заступник директора з наукової роботи

Смислов Сергій Юрійович
кандидат сільськогосподарських наук
тел. 067-538-25-46

 

Народився 30 березня 1963 року в с. Комарівка Ніжинського району Чернігівської обл. В 1980 році вступив до Київськогоінституту народного господарства і у 1984 році закінчивповний курс навчання і отримав кваліфікацію «Економіст» за спеціальністю планування сільського господарства.
Післязакінчення ВНЗ був направлений на роботу у колгосп «Авангард» Пирятинського району Полтавської обл. на посаду головного економіста господарства. В період з 1984 по 1986 рік проходив дійсну строкову службу у лавах Радянської Армії. У 1986 роціприйнятий на роботу у Інститут свинарства на посаду економіста. За період роботи в Інституті займав посади – молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, завідуючого сектором економічного аналізу та прогнозування,завідуючого відділутехнології виробництва продукції свинарства.
У 2012 році захистив кандидатську дисертацію за темою: «Удосконалення та використання інформаційних систем і технологічних рішень у свинарських підприємствах різної направленості» за спеціальністю 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва.
Подальша науково-дослідна робота ведеться з питань ефективності виробництва продукції свинарства, розробки та вдосконалення нових об’ємно-планувальних рішень в галузі свинарства, запровадження нових технологічних підходів на свинарських фермах різних розмірів та виробничої направленості. За матеріалами досліджень опубліковано більше 100 наукових праць, отримано 12 авторських свідоцтв, 3 патенти.