Державне підприємство

 «Експериментальна база «Надія»

Інституту свинарства і агропромисловоговиробництва Національної академії  аграрних наук України

               ДП «Експериментальна база «Надія» ІСв і АПВ НААН створене в 2006 році з метою організаційно-господарського забезпечення умов для проведення ви

робничої перевірки та впровадження наукових розробок у виробництво, а також іншої господарської діяльності.

            Господарство в своєму користуванні має 327 гектарів ріллі. В господарстві утримується 348 голів свиней, в тому числі основних свиноматок 55 голів.

 

Тваринництво

            Під керівництвом інституту свинарства в господарстві в 2012 році було реконструйовано тваринницьке приміщення №8 для утримання свиней на відгодівлі. На даний момент проводиться реконструкція маточника з впровадженням новітніх технологій вентиляції та обігріву. Проведена реконструкція карантинного приміщення для тимчасового утримання свиней. Розроблено автоматизовану подачу води. Переоснащено електропроводку на таку, що містить високий ступінь захисту від ураження електричним струмом людей і тварин.

 

ДП «Експериментальна база «Надія» ІСв і АПВ НААН має статус племінного репродуктора полтавської м’ясної породи свиней. Наукове супроводження виробничих процесів забезпечують відповідні показники галузі тваринництва. В господарстві налічується 55 свиноматок, від яких отримано 614 голів поросят, тобто 14 голів поросят на основну матку. За 9 місяців 2014 р. отримано 148 центнерів приросту, продано 728 голів свиней, в тому числі 404 голови поросят.

На базі господарства в 2014 році проводяться досліди на тему «Розкриття фізіологічних механізмів корекції процесів імплантації трансцервікально трансплантованих ембріонів свині», затверджених вченою радою інституту. 

Рослинництво

            Завдяки впровадженню сучасних технологій обробітку ґрунту, використання кращих сортів сільськогосподарських культур, та раціонального застосування агрохімії протягом 2011-2014 рр. господарство отримує врожаї сільськогосподарських культур на рівні кращих показників господарств Полтавського району.

 

            За 9 місяців 2014 р. господарство отримало 4 тисячі чистого прибутку. Середньооблікова кількість працюючих складає 25 осіб. Мінімальна заробітна плата - 1218,00 грн., а середня заробітна плата по господарству становить – 1960 грн. Заборгованість по виплаті заробітної плати та сплаті платежів у бюджет відсутня.

 Адрес: 38720,

Полтавська обл.,Полтавський р-н, с.Тахтаулове

Контактний телефон: (0532) 69-03-19

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор: ШАПЧЕНКО Володимир Вікторович

                  (тел. моб. 095-395-89-11)